Jak diamantový šperk darovat

Darování diamantového šperku je kouzelný okamžik, je proto důležité učinit tak správným způsobem. Jestliže se snažíte udělat tento okamžik ještě nezapomenutelnějším, přemýšlejte o něm z pohledu vás dvou: místo první schůzky, její oblíbené místo, místo vašeho prvního polibku.

Zde je pár nápadů na začátek, které jsme připravili pro Vaši inspiraci:

Láska prochází žaludkem

Darujte nezapomenutelný smyslový zážitek, který ji překvapí nejen jedinečnou atmosférou, ale také příjemnou obsluhou, velmi dobrou kuchyní a především úžasným dárkem, který chytře naaranžujete do jednoho z  chodů (například zdobení dezertu). Čeká ji citově-kulinářský zážitek, na který budete oba dlouho vzpomínat. Mezi jednotlivými chody luxusní večeře mohou zaznít tóny jazzové, nebo klasické hudby, která výborně podbarví atmosféru.

Život je jako bonboniéra

Vložte šperk do bonboniéry a ozdobte krabici krásnou stuhou. Vaše láska se bude těšit na sladkosti skryté uvnitř, určitě však nebude tušit, že ji čeká překvapení ještě sladší v podobě třpytivého šperku. Tato metoda je vhodná především na Valentýna, můžete použít krabici ve tvaru srdce pro lepší efekt. 

Mezi nebem a zemí

Pokud holdujete trošce adrenalinu, tak let balonem vás jistě nadchne. Tento druh zábavy nabízí mnoho zážitkových agentur. Vysoko v oblacích se můžete zeptat úplně na všechno a zároveň je to skvělá příležitost k předání výjimečného dárku v podobě šperku.

Pokojová služba

Probuďte svou drahou polovičku vůní čerstvé kávy a připravte romantickou snídani do postele. Šperk položte na talířek a přikryjte ho její oblíbenou květinou. Připravíte jí tak ráno, na které dlouho nezapomene.

Nejkrásnější ozdoba

Vánoce jsou krásný čas tak proč je nevyužít k darování šperku? Až bude Vaše partnerka rozbalovat dárky, můžete tajemně dodat, že jste na stromeček přidal ještě jednu speciální ozdobu.

Zamilované přáníčko

Jednoduchým, ale velmi romantickým způsobem, jak darovat ženě šperk, je napsat několik slov od srdce na malé přáníčko a vložit šperk dovnitř. Nejlépe se pro tento účel hodí náhrdelníky, náramky, nebo náušnice. Pokud jste dobří ve skládání básní, můžete přidat pár veršů. Pokud ne, můžete se básníkem inspirovat, nebo uvést několik věcí, které na své partnerce milujete.

Speciální zásilka

Nechte svou partnerku sdílet radost z dárku s kolegy tak, že jí ho necháte zaslat do kanceláře. Objednejte kytici složenou z jejích oblíbených květin a nechte zaslat krabičku se šperkem jako součást zásilky. Pokud je šperk významným dárkem, jako například zásnubní prsten, buďte v době dodání nablízku, abyste mohli své lásce položit otázku, která vám oběma změní život.

1...2...3...4...5... Šťastný nový rok!

Ozývá se typické bouchnutí šampaňského, vzduchem létá ohňostroj. Cítíte ty nekonečné možnosti, které s sebou nový rok přináší. Políbíte partnerku a ozdobíte ji krásným novým šperkem. Nový rok nemohl začít lépe.

Hledání pokladu

Překvapte Vaši milovanou svou fantazií! Připravte pro ni sérii hádanek a indicií, které ji dovedou až k pokladu v tomto případě nádhernému šperku od Vás. Jako finální indicii můžete použít třeba klíč od hotelového pokoje s vizitkou hotelu. Až Vaše partnerka otevře dveře pokoje, na posteli najde oblíbenou květinu a šperk.

DIC ŠPERKY vše, co potřebujete vědět o diamantových špercích