Jak zjistit velikost jejího prstenu?

Překvapte svoji partnerku okouzlující atmosférou. Vyjádřete hodnotu Vašeho vztahu diamantovým prstenem. Darování šperku je úžasný moment, který nikdy nebude zapomenut. S trochou plánování vyjde překvapení bez chybičky.

Zjistit velikost jejího prstýnku bez zeptání je vlastně docela jednoduché. Zde jsme pro vás připravili několik řešení. Mějte na mysli, že velikost ženských prstenů se pro každý prst liší, je potřeba vědět, který prstýnek nosí na prsteníčku.

Obkreslete si ho

Obkreslete vnitřek používaného prstenu tužkou na kousek papíru, věnujte však velkou pozornost přesnosti obkreslení.

Nasaďte si ho

Jednoduše si nasaďte její prsten na svůj prst a v místě, kdy už dále nepůjde, udělejte čárku. Pak už si jen dávejte pozor, abyste značku nesmyli.

Jako druhou variantu můžete místo kreslení značky na prst ve stejném místě změřit obvod prstu pomocí provázku, nebo nitky.

Udělejte otisk

Další možností je prsten otisknout. Můžete použít naprosto běžné předměty, které se nacházejí v dosahu, např. kousek mýdla, plastelíny nebo dokonce kousek chleba, fantazii se meze nekladou! Všechny tyto otisky Vám poslouží jako spolehlivé měřidlo.

Zeptejte se její rodiny a kamarádky

Je možné, že si Vaše partnerka porovnávala prsteny s kamarádkou, nebo že její sestra, nebo matka mohou mít naprosto stejnou velikost prstenu, jako Vaše láska. Toto řešení se hodí především ve chvíli, kdy nemáte možnost prsten žádným způsobem změřit, protože ho nikdy nesundává.

Půjčte si ho

Pokud víte, že nebude prsten postrádat, nejpraktičtější možností je šperk si tajně půjčit a s pomocí zlatníka změřit velikost.

Rada na závěr

Nezoufejte, pokud se Vám nepodaří zjistit naprosto přesnou velikost prstenu, vždy je možné ho odnést ke zlatníkovi, který ho zvětší, nebo zmenší. Pokud se nemůžete rozhodnout mezi dvěma velikostmi, jelikož je prsten na pomezí dvou hodnot, vyberte si tu větší. Vyhnete se nepříjemnému momentu, když při žádání o ruku Vaše vyvolená nebude moci prsten nasadit.

DIC ŠPERKY vše, co potřebujete vědět o diamantových špercích