O SPOLEČNOSTI

 

Společnost Diamonds International Corporation  (DIC) byla založena na podzim roku 2005.  Následně rychle a úspěšně expandovala, a z ryze české společnosti se během pěti let stala světovou.

DIC je luxusní šperkařská společnost zabývající se prodejem investičních diamantů v Evropě a Asii. Vyniká vlastní řemeslní výrobou a prodejem originálních diamantových šperků, diamantových hodinek (např. limitovaná kolekce Radka Štěpánka a Tomáše Berdycha) a novinkou je vlastní řada parfémů a fashion kolekce. Showroomy DIC se nacházejí v Praze, Bratislavě, Sofii, Budapešti, Moskvě, Varšavě a Saigonu.

DIC je jako jedna z mála společností ze střední a východní Evropy akcionářem nejprestižnější diamantové burzy v Antverpách Beurs voor Diamanthandel, jedné z nejstarších diamantových burz světa. V roku 2014  se DIC stala i členem DDE, Dubajské diamantové burzy, což jí otevřelo dveře na Blízkém Východě. Jejími partnery jsou přední světové brusírny. Veškeré šperky pocházejí z vlastních dílen a jsou chráněny autorskou známkou registrovanou v rámci celé EU, výrobní značkou DIC a puncovní značkou dle platné legislativy.

Každý diamant od společnosti DIC je opatřen certifikátem elitních gemologických laboratoří, akceptovaných po celém světě. V zájmu maximální transparentnosti společnost zcela unikátně přikládá certifikáty  nejen k samotným drahým kamenům, ale také reporty ke kamenům zasazeným do šperku. Po České republice a Slovensku, kam DIC vstoupila v roce 2006, expandovala do Polska, Chorvatska, Bulharska, Belgie a Srbska. Na podzim 2007 vznikla dceřiná společnost v Hongkongu, následně na Ukrajině, v Maďarsku a Rusku. Přes Čínu a Vietnam míří Diamonds International Corporation aktuálně do dalších destinací a všude rozsévá maximální transparentnost, informovanost a krásu diamantu spojenou s dlouhodobě zajímavým zhodnocením.

DIC spolupracuje s nejvýznačnějšími odborníky v oboru, módními návrháři (jako např. Blanka Matragi) a světovými celebritami, podílí se na charitativních a společenských akcích a prostřednictvím vlastních marketingových aktivit pomáhá vytvářet celospolečenský názor na diamant. Showroomy DIC vynikají nejen nádhernými produkty a špičkovými službami pro náročnou klientelu, ale také příjemní atmosférou.

Diamonds International Corporation s pokorou sbírá rekordy, ať jde o největší prodaný investiční diamant v regionu, nejdražší diamantovou korunku vyrobenou pro královnu krásy Miss Universe Slovakia 2009 nebo originální formu síťového prodeje, která patří ke světovým unikátům. DIC se pro příštích 10 let stala nejen hlavním partnerem celosvětově působící firmy Miss Universe Organization, ale také tvůrcem diamantové korunky pro soutěže Miss Universe, Miss USA a Miss US Teen.

DIC je progresivní rostoucí společností, která si vytyčuje stále nové a vyšší cíle a vytrvale usiluje o to, stát se celosvětově uznávaným lídrem v oblasti diamantů.

DIC ŠPERKY vše, co potřebujete vědět o diamantových špercích